The Spartan Ready To Use 250ml
Spartan Ready To Use er en sprayflaske med tatoveringssæbe fra I AM INK. Spartan er en ekstrem mild, rig og godt skummende overfladeaktiv blanding, med en opskrift som sikrer at huden ikke vil blive irriteret under brug.
Udvalgte ingredienser forsyner huden med fugtighed, ved at pålægge de påvirkede områder et meget tyndt lag og derved efterligne den naturlige fugtfaktor, mens andre sikrer at huden kan genopbygge så hurtigt som muligt.
Spartan Ready To Use lever op til sit navn rent visuelt, fordi sidens profil af udløseren ligner hjelmen på en Spartankriger.
Alle bestillinger som er betalt før 16:00 vil blive afsendt samme dag (på en hverdag) via den service du vælger.
De relevante leveringsomkostninger varierer alt efter størrelse og vægt af din bestilling og starte fra kun Kr. 74,00 med UPS. Næste arbejdsdag leverancer er også tilgængelige i nogle områder
Venligst klik her at se på garantiinformationen.


